CCTV Kamera Sistemleri

Güvenlik hizmetlerinin en temel yardımcısı olan güvenlik kameraları ile görüntüleme sistemleri ,caydırıcı etkisinin yanında aynı anda birçok hassas noktayı izlemek,görüntülemek ve gerektiğinde müdahele etmek amacıyla resmi ve özel güvenlik birimleri tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Firmamız Bursa ve çevre illerde Güvenlik kamerası ile izleme ve kayıt (CCTV sistemleri) sistemleri konusunda işinde uzmanlaşmış teknik personeli ile siz değerli müşterilerimize bireysel ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

Ev,işyeri,site,fabrika,kurum,tesis,şantiye vb.. yerlerin güvenlik kamerası ile izlenmesi,kayıt altına alınması,aylık bakım,yıllık bakım programlarına uygun olarak bakım anlaşması ve arızalarınıza 7/24 teknik servis ekibimiz ile anında müdahele etmektedir.

Güvenlik Kamera sistemleri ile Görüntü kaydı dışında yüz tanıma,ısı haritası,sınır ihlali,alan ihlali,kayıp nesne,plaka tanıma ve mobese sistemleri desteği sağlanabilmektedir.

 Akıllı Güvenlik Teknolojileri ile Yüksek Performans

Akıllı Video Analiz teknolojileri ile donatılmış, kullanıcı dostu yapıya sahip Profesyonel Görüntüleme Çözümleri, üstün performans ve kararlılıkla çalışması için özenle tasarlandı.

IP Kameraların gömülü Akıllı Video Analizleri ile Benzersiz NVR Deneyimi

Tek videoda birden çok farklı analiz oluşturabilir, bir analiz türünü aynı videonun farklı bölümlerinde birden çok kez kullanabilirsiniz.

Not : ürünlerin teknik özellikleri ve detaylarda çözüm ortağı olduğumuz Biges A.Ş web sitesi kaynak olarak kullanılmıştır.