Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm Güvenlik Sistemleri, ev ve işyerine karşı işlenen suçların arttığı, yangın ve gaz kaçağı gibi tehlikelerin ön plana çıktığı günümüzde önemi gittikçe artan sistemlerdir.

Sistemin kurulduğu mekânlarda oluşabilecek yangın, gaz, su baskını ve hırsızlık gibi tehlikelerden anında siren ve uyarı lambaları ile olay yerinde bulunanları, telefon ile sisteme tanımlanan kişileri haberdar edip, çağrı merkezi vasıtasıyla polis, itfaiye, ambulans gibi ilgili birimleri olay yerine yönlendirmektedir.

Tatile çıkmak, alışverişe veya tanıdıklarınızı ziyarete gitmek için evinizden ayrıldığınızda; çalışma saatleri dışında işyerinizi kilitleyip çıktığınızda gözünüzü arkada bırakmayacak güvenilir bir dost olan bu sistemler kullanıcılarına kendi maliyetlerinin çok üzerinde katkı sağlarlar.

Çağrı merkezine başlangıçta verilecek bir talimat ile alarm sisteminizin tarih, zaman veya olay bazlı olarak kurulu olup olmadığını da kontrol edebileceğiniz Bulvar Güvenlik Alarm Sistemleri can ve mal güvenliği sağlamada önemli rol oynar.

Bulvar Güvenlik Hizmetleri olarak 7/24 alarm sistemlerinizin arıza ve bakımlarında konusunda uzman teknik servis personelimiz hizmetinizdedir.