Hizmetlerimiz

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik hizmetlerinin en temel yardımcısı olan güvenlik kameraları ile görüntüleme sistemleri ,caydırıcı etkisinin yanında aynı anda birçok hassas noktayı izlemek,görüntülemek ve gerektiğinde müdahele etmek amacıyla resmi ve özel güvenlik birimleri tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Alarm Güvenlik Sistemleri, ev ve işyerine karşı işlenen suçların arttığı, yangın ve gaz kaçağı gibi tehlikelerin ön plana çıktığı günümüzde önemi gittikçe artan sistemlerdir.

Sistemin kurulduğu mekânlarda oluşabilecek yangın, gaz, su baskını ve hırsızlık gibi tehlikelerden anında siren ve uyarı lambaları ile olay yerinde bulunanları, telefon ile sisteme tanımlanan kişileri haberdar edip, çağrı merkezi vasıtasıyla polis, itfaiye, ambulans gibi ilgili birimleri olay yerine yönlendirmektedir.

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ

Yüksek çözünürlüklü kameralar ve Plaka Tanıma sistemleri, yol ve geçiş güvenliğinin sağlanması için son yıllarda yaygın şekilde kullanılır hale gelmiştir.

Plaka Tanıma Sistemi ile istenilen noktalara yerleştirilen kameralar aracılığıyla araç plaka bilgileri kayıt veya kontrol edilerek, anlık olarak istenilen şekilde rapor veya alarm üretilmesi sağlanır.

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

İnsanların tek ve benzersiz olan fiziksel özelliklerini ayırt edecek kişilerin kimliklerini tespit etme amacıyla geliştirilmiş, özellikle geçiş kontrol ve tanıma maksatlı kullanılan sistemlerdir.

Bilgisayarların ve internetin, bilgi teknolojisi araçları olarak etkin kullanılmaya başlanması ile birlikte, bazı kişisel bilgilere veya firmalara ait gizli verilere, yetkili olmayan kişi veya kuruluşların ulaşımının engellenmesi zorunluluğu doğmuştur. Yaygın olarak kullanılan sistemler, kullanıcıları tanımlamak yerine kullanıcının sunduğu tanıtıcılara veya bilgilere onay vermektedir.

TURNİKE VE BARİYER SİSTEMLERİ

LOOP DEDEKTÖR

Özellikle bariyer ve otopark sistemlerinde gelen araçların algılanmasında kullanılan loop dedektörleri BURSA ve Çevre illere montaj satış ve kurulum desteği vermekteyiz.

KURUMSAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İşyeri,fabrika,kurum,şantiya,avm vb… yerlerin hırsız alarm sistemi,yangın alglama sistemleri,güvenlik kamera sistemleri,turnike ve bariyer sistemleri,personel takip sistemleri,plaka tanıma sistemleri nin aylık bakım,3 aylık bakım,yıllık bakım gibi periyotlarla size en uygun tarife üzerinden konusunda uzman teknik servisimiz ile hizmet sunmaktayız.